Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Lucrator comercial/Casiera

2 posturi

Candidatul ideal

- persoana sociabila si activa, rezistenta la stres, flexibilitate
- abilitate in relatii cu clienti.
- punctualitate si dorinta de a lucra in echipa
- disponibilitate de a lucra in ture (2 ture, full time)
- avantaj: cunoasterea limbii maghiara

Descrierea jobului

Casier/Casiera:
- utilizarea casei de marcat
- expunerii produselor pe raft
- ajutarea clientilor, colegilor

- Program de lucru: 8 ore pe zi ( in 2 schimburi )
Schimb 1 : 08:00-16:00
Schimb 2 : 12:00-20:00
In fiecare a 2-a sambata se lucreaza de la ora 08:00 pana la ora 13:00
Duminica magazinul este inchis
- Salariu motivant + bonuri de masă

Afacere cu capital maghiar, din sectorul de comert alimentar si chimice.

Lucrator comercial/Casiera  -  S.C. IEFTINEL S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles