Lucrator comercial (casier) benzinarie

Silva-real S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Benzinăria ESO EFIX din Sibiu angajează lucrător comercial (casier) și lucrător platformă.

Candidatul ideal
- Studii medii;
- Experiența similară constituie avantaj;
- Cunoștințele dе operare calculator – dе dorit (nu reprezintă criteriu eliminatoriu);
- Persoană comunicativă, pozitivă, deschisă;
- Atitudine orientată către client;
- Disponibilitate dе lucru în ture, inclusiv ture dе noapte;
- Integritate și corectitudine;
- Spirit dе echipă;

Descrierea jobului

Beneficii
- Un pachet salarial atractiv si peste medie;
- Tichete de masa;
- Un mediu de lucru modern si dinamic;

-Program de lucru în schimburi, 12-24, 12-48.
Dacă dorești să aplici si pentru orice alte detalii, ne poti contacta la nr. de telefon 0752/677 375.
Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos