Lucrator comercial Carrefour Cosmopolis

GRUP SAPTE S.A - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana serioasa, dornica de munca;
- Responsabila, activa, organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta ca lucrator comercial/merchandiser constituie avantaj, dar nu este obligatorie;

Descrierea jobului

- Alimenteaza, aranjeaza, organizeaza rafturile cu produse in supermarket, le monitorizeaza/pozitioneaza corect si verifica etichetele de pret;realizeaza FIFO
​- Informeaza in timp util cu privire la problemele aparute in punctele de vanzare,blocaje, situatii de OOS;

Beneficii:
- Oferim transport;
- Salariu atractiv,
- Bonuri de masa

Formerly known as Grup Sapte, the communication agency with the largest number of face-to-face consumer interactions in Romania, we are now g7. The brand activation, business growth solutions, strategically and creatively led agency, with integrated capabilities & expertise. Having the quick reaction key of experience in field and sales marketing, we deliver relevant and down-to-earth brand strategy, communication planning and creative omnichannel executions.

Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos