Publicat 25 Nov 2019 | Expiră 26 Dec 2019

Lucrator Comercial/ Bufetier Burger King - Aeroport Otopeni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa angajam persoane care:​
​• au experienta in fast-food;
• lucru pe casa de marcat;
• au studii liceale sau scoala profesionala;
• sunt deschise la comunicare si lucru in echipa;
• sunt sincere si statornice;
• sunt energice si orientate catre client.

Descrierea jobului

Program de lucru: 12/24 si 12/48; doua zile lucratoare cu doua zile libere (in ture:7 - 19); 9 ore/5 zile consecutive.

Responsabilitati:

• Respectarea regulilor de servire;
• Cunoasterea meniului;
• Preluarea si servirea comenzilor;
• Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
• Verificarea termenelor de garantie a produselor conform procedurilor;
• Realizarea incasarilor.

Beneficii:

• Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
• Tichete de masa, masa calda, transport sau cazare in functie de domiciliu/adresa de resedinta, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• Bonusuri periodice acordate pentru vanzari;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata:
• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training,
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.

BURGER KING România activeaza din 2010 in Terminalul Plecari Internationale din cadrul Aeroportului Internaţional Henri Coandă (AIHCB).

Expirat
Lucrator Comercial/ Bufetier Burger King - Aeroport Otopeni  -  DNATA CATERING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles