Lucrator comercial-BUCURESTI SI CLUJ-NAPOCA

Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam super colegi vanzatori, pentru standurile noastre de tigarete din Iulius Mall-Cluj, Mall Baneasa-Bucuresti.

Ne dorim sa ai:
-amabilitate si orientare catre client;
-implicare și flexibilitate;
-atitudine pozitiva si dorintă de invătare;
-studii medii sau superioare;
-experienta in vanzari si relationarea cu clientii reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Ce vei face la noi?
  • Te vei ocupa de vanzarea si promovarea produsele de tutun, pentru potentialii clienti;
  • Te vei asigura că marfa de la raft este aranjată corespunzător;
  • Vei oferi suport clienților în magazin.
  • Vei verifica zilnic stocurile din magazin;

Program : 10:00 - 22:00 2 zile cu 2 zile libere ( 15 zile/ luna )
Salariul : 2500 RON - incluzand 2100 ron + 400 ron tichete de masa (sub forma de card alimentat lunar)
Concediu 21 zile lucratoare / an.

Se ofera contract de munca, program full time.

Deși am debutat în urmă cu 10 ani implementând segmente mici și medii pentru happening-uri outdoor și indoor, am reușit să construim un business care să sinergizeze cu adevărat nevoile de soluții tehnice, logistice, de transport și depozitare pentru zona BTL/Events. NAN Group este, la acest moment, formată din 3 divizii:

NAN EVENTS, divizia evenimente:

Închiriere logistică: corturi /mobilier /sisteme de împrejmuire, etc.
Închiriere echipamente: audio/video/scenotehnică
Strategie și event project management
Catalog complet de dotări

NAN Logistic:

Depozitare
Transport
Implementare materiale in-store și out-of-store
Închiriere utilaje

NAN Technology, divizia tech a grupului:

Activări experiențiale 360 și 180 Photohooths, unice in Romania
Logistică pentru asigurarea infrastructurii Wi-Fi pentru activități cu până lade participanți concomitent.
NAN Studio: unul dintre cele mai mari studio-uri dedicate online & hybrid events + video production din București

Cu alte cuvinte, deservim de câțiva ani și alte industrii, nu doar cea de events.
Publicat 19 apr. 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos