LUCRATOR COMERCIAL / BEAUTY ADVISOR

TOP LINE EUROPA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana organizata si ordonata

- Abilitati de operare PC

- Experienta in vanzare si consultanta in domeniul

produselor cosmetice constitue avantaj

Descrierea jobului

- Oferire de consultanta clientilor in legatura cu produsele magazinului

- Oferire de suport clientilor in orice problema legata de produsele din magazin

- Intocmirea documentelor fiscale

- Respectarea standardelor de curatenie

- Derularea activitatilor de gestionare a magazinului (monetar, receptie marfa, verificare

preturi si termene de valabilitate, inventariere).

Oferta (bonus):

- Pachet salarial atractiv

- Lucrul intr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura, fitness.

www.topline.ro
Publicat 24 sept. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos