Lucrator Comercial Bacania Veche

BACANIA VECHE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana calda si draguta pentru pozitia dе lucrator comercial in Bacania Veche, locatia din Bd Barbu Vacarescu 49, Bucuresti

Descrierea jobului

Cerinte:
- Experienta in vanzare in domeniul alimentar sau cel putin in vanzare directa.
- Cunostinte despre mancare si ingrediente, sau dorinta de a invata despre ele.

Beneficii:
1. Masa dе pranz calda si proaspata
2. Oferim intelegere, suport si program flexibil la nevoie, pentru rezolvarea problemelor personale.
3. Salariu bun + bonus corelat cu nivelul dе rezultate. Program in ture (lucrezi 14 zile/luna). Venituri peste medie.
4. Preturi reduse pentru toate produsele din magazin.
5. Pregatire pentru promovare in pozitia dе sef de tura

Ce trebuie sa faci:
- sa vinzi si oferi informatii despre produsele din bacanie: prajituri de casa, zacusti, dulceturi, carnuri, branzeturi, etc.
- sa lucrezi cu casa de marcat (Sedona Retail) si sa inveti procedurile legate de inchiderea zilei (monetar, etc).
- sa pastrezi magazinul curat, dragut aranjat si bine aprovizionat
- sa ai grija de clienti si de nevoile lor

E un job in care poti sa vii zambind si sa pleci la fel.

Suntem cea mai veche Bacanie din Bucuresti - un loc mic, dar plin de culoare in care, din pasiune pentru mancare buna si gatita sanatos, am reunit ingrediente, condimente, produse traditionale din carne si branzeturi de la mici producatori din tara, dulceturi, siropuri, zacusti, vinuri alese si beri artizanale.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022