Lucrator comercial Bacania Codrul Boieresc

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană:
  • amabilă și orientată către client;
  • cu abilități foarte bune de comunicare;
  • responsabilă, organizată, cu inițiativă;
Te așteptăm în echipa CODRUL BOIERESC !

Descrierea jobului

Ceea ce trebuie să faci este:
  • să verifici stocul de produse, să introduci comenzile către furnizori și să faci recepția mărfii;
  • să pregătești vitrinele pentru ziua de lucru:
  • să verifici conformitatea produselor, termenele de valabilitate, etichetele de preț și să aranjezi marfa respectând standardele FIFO;
  • să realizezi vânzarea produselor CODRUL BOIERESC, să încasezi banii de la clienți și să închizi ziua fiscala la casa de marcat.

Pe lângă salariu, noi îți oferim:
  • bonusuri de performanță;
  • spor de fidelitate;
  • cursuri de formare în Școala CODRUL BOIERESC

Suntem Codrul Boieresc, o echipă ambiţioasă de producători locali care lansează un nou concept de magazine tip băcănie atât pentru produsele proprii cât şi pentru roadele unei comunităţi de fermieri pasionaţi.

Împreună vă oferim o experienţă culinară ca odinioară, într-o atmosferă caldă şi primitoare.

Căutam colegi pentru poziţia de lucrator comercial si macelar cu experienta în oraşul Bucureşti.
Locațiile disponibile :
-Mall Pipera Plaza-Șoseaua București Nord, Voluntari 077190
Publicat 6 iun. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos