Lucrator Comercial- Ada SHOES Bucuresti

Ada General Intercom S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne vom dezvolta impreuna, daca:
  • ai experienta in vanzarea articolelor de incaltaminte si marochinarie
  • ai minime cunostinte de operare PC
  • esti o persoana motivata si pozitiva
  • iti doresti stabilitate pe plan profesional
  • iti place sa lucrezi cu oamenii si esti o fire comunicativa

Descrierea jobului

Care sunt principalele tale atributii:
  • consilierea clientilor
  • receptia marfii si expunerea acesteia spre vanzare
  • mentinerea unei imagini impecabile a magazinului

Ce iti oferim pentru implicarea ta:
  • pachet salarial fix+ comision(real) din vanzari
  • bonuri de masa
  • decontarea mijloacelor de transport in comun
  • bonusuri zile de nastere
  • prime (Craciun, Paste)

Hai sa crestem impreuna!
Trimite-ne CV-ul tau la: victor.adashoes@yahoo.com
sau Suna-ne: 0724 223 960

Te asteptam in echipa ADA SHOES Bucuresti!

ADA GENERAL INTERCOM detine cele cinci magazine ADA SHOES din Bucuresti, precum si singurul magazin monobrand Ara Shoes. Din 2009 de cand a fost fondata, compania comercializeaza branduri de renume pe plan local si international: Ara, Rieker, Skechers, Epica, Otter, Pepe Jeans, Imac, Gabor. Seriozitatea si dedicarea atat fata de clienti cat si fata de angajati, a asigurat companiei o prezenta recunoscuta in piata, de aceea principalul nostru scop este sa ne dezvoltam continuu, oferind astfel produse de calitate, diverse si exclusive.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.