Publicat 17 Apr 2018 | Reactualizat 17 Mai 2018 | Expiră 18 Mai 2018

Lucrator comercial- 2100 Lei Salariu NET

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie:

  • Entuziast,
  • Onest,
  • Responsabil,
  • Sa ii placa sa relationeze cu oamenii/clientii,
  • Sa aiba o fire pozitiva,
  • Sa fie gata oricand sa sara in ajutorul aproapelui.

Descrierea jobului

La CARTOFISSERIE ne straduim sa servim clientii cu cele mai bune produse si in cel mai placut mod posibil.
La CARTOFISSERIE ne straduim ca sa avem o echipa cu zambetul pe buze.
La CARTOFISSERIE furnizorii vin cu placere.

Beneficii:
*Salariu Fix 2100 lei NET
*Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA
*Locatii pozitionate in Mall-uri si in Centru Vechi

Atmosfera din CARTOFISSERIE poate fi simtita in locatiile noastre ...putin din bucuria de a ne servi clientii poate fi vazuta si pe https://cartofisserie.com/cartofisserie.

Expirat
Lucrator comercial- 2100 Lei Salariu NET  -  CARTOFISSERIE SA