LUCRATOR ADMINISTRATIV

MEDICLIM - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor sanitare - termice - climatizare si amenajari interioare;
- Calificarea intr-unul dintre domeniile de mai sus prezinta avantaj;
- Experienta de cel putin 2 ani pe un post similar;
- Studii medii;
- Permis conducere categoria B;
- Orientare catre solutii, promptitudine, disponibilitate.

Descrierea jobului

- Executa lucrari de intretinere si mici reparatii necesare unui imobil;
- Pastreaza in bune conditii spatiile exterioare verzi (gazon, plante) si executa lucrari de intretinere;
- Supervizeaza mentenanta instalatiilor sanitare - termice - climatizare - electrice;
- Semnaleaza din timp existenta problemelor care apar si comunica eventualele deficiente/obiectiuni catre cei responsabili de rezolvarea acestora;
- Efectueaza deplasari pentru diverse activitati in interes de serviciu – achizitii aprovizionare, curierat etc.;
- Supravegheaza lucrarile de executie si mentenanta pentru instalatiile sanitare - termice - climatizare - electrice si participa la receptie dupa efectuarea acestora, daca este cazul.

Beneficii:
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut;
- Telefon mobil, masina de serviciu;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- Pachet salarial atractiv.

Asiguram confidentialitatea datelor primite.
Doar candidatii care indeplinesc cerintele postului vor fi contactati pentru interviu.

MEDICLIM este companie de import si distributie echipamente medicale, consumabile si reactivi pentru laboratoare din Romania, infiintata in Bucuresti, in anul 1994.

Publicat 3 nov. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos