de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 23 Nov 2019

Lucrător Comercial Codlea (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Disponibilitate pentru progam de lucru în ture
  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
  • Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi
  • Experiență într-un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Depozitezi, manipulezi și transporți mărfuri
  • Aprovizionezi corect și eficient rafturile
  • Realizezi controlul termenelor de valabilitate și respecți regulile de plasare a mărfii la raft
  • Menții ordinea li curățenia pe suprafața magazinului
  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client la vitrina asistată, grill și casele de marcat

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Ai aplicat
Expirat
Lucrător Comercial Codlea (f/m)  -  Kaufland Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles