Publicat 09 Dec 2019 | Expiră 09 Ian 2020

Lucrător comercial - Casier/ a

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim studii medii
- Limba engleza nivel mediu
- Cunostinte minime operare PC
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de invatare
- Persoana ordonata, responsabila
- Atitudine pozitiva
- Respectarea programului de lucru si a cerintelor postului
- Experienta in Vanzari sau Servicii pentru Clienti reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cautam colega/coleg ! Pentru un magazin nou si cochet (sandwich-uri, racoritoare si cafea) situat in zona Charles de Gaulle (metrou Aviatorilor) , intr-o cladire de birouri.

Responsabilități :
- scanare produse si incasare bani de la clienti;
- incalzire sandwich-uri;
- preparare fresh-uri si cafea;
- expune marfurile intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor

Oferim:

-Mediu de lucru placut
-Program de lucru 8 ore/zi, L- V (Sambata, Duminica si sarbatori legale libere)
-Salariu fix, bonuri de masa + bonusuri/prime (in fuctie de implicare si rezultate)
-Training initial + suport permanent din partea managerului si a colegilor
-Posibilitate de avansare (Manager magazin)
-Posibilitate lucru part-time

Societatea activeaza pe piata din Romania din anul 2009, administrand in franciza magazine apartinand companiei Lagardere Travel Retail. Am administrat in acesti ani mai multe magazine din brand-urile :"Inmedio", "Relay" si "1 Minute".

Expirat
Lucrător comercial - Casier/ a  -  PROSPER FACTORY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles