Logistician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate
- Cunostinte operare calculator (pachet Office) - nivel avansat
- Vorbirea fluenta a limbii engleze
- Capacitate dezvoltată de analiza si gestionare a sarcinilor
- Motivatie pentru a invata lucruri noi intr-un mediu dinamic si provocator
- Atitudine pro-activa si orientata spre solutii
- Bune abilitati de comunicare
- Abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Comunicarea cu clientii privind derularea activitatii,
- Introducerea, prelucrarea si verificarea datelor relevante
- Pregatirea documentelor necesare raportarii
- Transmiterea documentelor catre autoritati in termenul stabilit

Beneficii:
- Bonus de performanta
- Prime de sarbatori
- Tichete de masa
- Asigurare de viata si/sau accidente
- Decontare transport public interurban

Descrierea companiei

www.aee.ro
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos