Logistician gestiune flux

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam Logistician gestiune flux entuziast/a, organizat/a si dornic/a sa invete lucruri noi, care sa asigure fluxul corect al datelor in sistemele informatice.

Profilul pe care il cautam:
  • Aptitudini de organizare si repartizare informatii;
  • Cunostinte avansate Ms Office – Excel, Word reprezinta un avantaj;
  • Experienta in Retail reprezinta un avantaj;
  • Atentie distributiva;
  • Atentie la detalii si putere de memorare;
  • Seriozitate si implicare;
  • Capacitate de prioritizare a task-urilor si respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

In cateva cuvinte, responsabilitatile acestui rol:
  • Operarea in sistemul informatic a miscarilor de marfa pentru operatiunile de depozitare;
  • Urmarirea transmiterii datelor intre depozit si magazine asigurand concordanta datelor transmise;
  • Urmarirea proceselor de intrare, iesire, transfer si corectarea eventualelor erori intre situatia reala si situatia informatica;
  • Asigura transmiterea la timp a informatiilor intre sisteme, astfel incat sa nu fie afectate fluxurile de lucru.

Ce oferim:
  • Mediu de lucru dinamic si flexibil;
  • Salariu atractiv, tichete de masa, abonament medical;
  • Cafeaua si ceaiul din partea casei.

Cu o experiență de 15 ani pe piață și o prezență în 2 țări, Prețuri Pentru Tine este cel mai mare discounter românesc de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru moda de zi cu zi. Cu peste 160 de magazine în România si Republica Moldova și peste 700 de angajați, PPT Prețuri Pentru Tine aduce în viața clienților produse vestimentare la prețuri accesibile, în magazine de proximitate în orașele mici și medii. Cifra de afaceri pentru 2020 este de aprox 30 mil. EUR, compania ajungând la peste 15 mil. produse vestimentare și de încălțăminte vândute în unitățile proprii.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos