Publicat 08 Oct 2019 | Reactualizat 05 Nov 2019 | Expiră 08 Nov 2019

LOGISTICIAN GESTIUNE FLUX

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- cunostinte operare SAP;
- vorbitor de Limba Franceza/ Engleza;
- capacitate de a lucra in echipa, intr-un mod organizat;
- disponibil pentru program flexibil.

Descrierea jobului

Postul de "logistician gestiune flux" presupune :
- planificarea si urmarirea comenzilor venite de la clienti;
- programarea livrarilor catre clienti;
- urmarirea stocurilor si plasarea comenzilor catre furnizori;
- intocmirea documentatiei economice aferente vanzarilor;
- monitorizarea consumului si achizitiilor de materiale/componente;
- colaborarea cu celelalte compartimente din cadrul societatii.

Responsabilitati :
- raspunde de cantitatea si calitatea produselor achizitionate;
- raspunde de asigurarea stocurilor necesare fluxului de productie;
- raspunde pentru situatiile intocmite.

SAVROM MULAJ S.R.L. este o societate cu capital privat, membră a grupului SAVOY INTERNATIONAL, cu o prezenţă de peste 15 ani pe piaţa muncii din Romania . Specializată în producţia de componente din mase plastice pentru echipamente sportive dar şi pentru industria electrocasnică şi industria auto ,având ca parteneri lideri mondiali .

Expirat
LOGISTICIAN GESTIUNE FLUX  -  Savrom Mulaj S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles