LOCURI DE MUNCA PE VASE DE CROAZIERA FLUVIALE 2022

Oraș de lucru Toate oraşele
Salariu 1500 - 3500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vorbitor limba Engleza nivel bun
Experienta minim 1 an
Lucru in echipa

Descrierea jobului

NAVE DE CROAZIERA FLUVIALE:

#Ospatari 1400-1670 EUR + tips de la pasageri
#Cameristi- 1300-1550 EUR +tips de la pasageri
#Brutari ( BAKER ) 1800- 2200 EUR
#Sapalatori la vase-1400-1800 EUR
#Spalatori textil( LAUNDRY MASTER ) - 1500-1800 EUR
#Bucatari incepatori-1400-1900 EUR
#Chef De Partie-1700-2600 EUR
#Sous Chefs- 1900-2800 EUR
#Executive Chefs-Bucatari Chef- SALRIU 3000-3500 EUR
#Patiser chef-1900-2600 EUR
#Maitre d "Hotel 1800-2500 EUR+tips de la pasageri
#Receptionist 1500-1900 EUR
#PURSER -1900 EUR

#Receptionist de noapte-1300-1800 EUR

DEPARTAMENTUL FLUVIAL NAUTIC

#Steurman-Timonieri Fluviali- Contracte Swiss -Rotatie 4/4 ori 4/2 la alegere
#Captains- Capitani fluviali-Contracte Swiss -Rotatie 4/4 ori 4/2 la alegere
#Engineer-Ingineri-Contracte Swiss -Rotatie 4/4 ori 4/2 la alegere
#Mechanics-Mecanici-Contracte Swiss -Rotatie 4/4 ori 4/2 la alegere

DEPARTAMENTUL OCEAN

#DUTY FREE SHOPS -Vanzatori in magazinele duty free
#PHOTOGRAPHERS - Fotografi pe nave de croaziera
#ZIP LINE OPERATOR- Operator tiroliana
#ANIMATION -Animatori pe nave de croaziera
#DOCTORS-Doctori pe nave de croaziera
#NURSES - Asistente medicale pe nava de croaziera
#YOUTH STAFF- Animatori in zona de tineret
#SPA DOCTORS -Doctori spa ( experienta in injectare acid hialuronic , botox )
#HAIRDRESSERS - Stylisti pe nava de croaziera
#BRAND AMBASADORS -Imaginea unei companii cu bijuterii de lux
#WATCH SPECIALIST - Specialist in vanzarea ceasurilor de marca
#BEAUTY SPECIALIST -Vanzatori in duty free in departamentul beauty & cosmetics

Website www.oceanjobs.ro

Mancare , cazare , asigurare medicala acoperite de angajator
Transport asigurat ( in functie de companie)
Discounturi la bordul navelor pentru achizitionarea produselor din spa / duty free / food & beverage
In functie de companie : contracte Elvetiene , Francez , German ,Malta( se aplica numai la companiile fluviale )

Agentie de plasare forta de munca ce activeaza in orasul Brasov. Se fac plasari pe vasele de croaziera fluviale si oceanice.

www.oceanjobs.ro

email : jobs@oceanjobs.ro / operations@oceanjobs.ro

telefon: 0722 311 334

Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 7 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos