de ani Fără Frică...

Publicat 25 Mar 2008 | Expiră 25 Mar 2008

Locuri de munca part-time la dispozitia voastra

CONFIDENTIAL
33 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cunoscator de engleza si PC nivel mediu

Descrierea jobului

In USA marea majoritate a firmelor platesc diferite site-uri pentru a le face reclama , mai nou , se ofera bani pentru a iti da cu parerea despre produsele unor firme, lucrul acesta este posibil si la noi insa mai redus. AW Surveys este una dintre firmele respective, initial pare timp pierdut dar eu am primit in 3 saptamani 50$ iar dupa alte 2 saptamani am mai primit 50$, timp in care nu am facut decat sa intru pe site si sa-mi dau cu parerea despre alte produse si mi-am invitat si prietenii( la fiecare prieten invitat se primeste 1,25$).
Daca sunteti interesati nu aveti decat sa intrati aici http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=rapublik
, sa va faceti un cont, si sa intrati o data pe zi pt a lasa comentarii sau a vedea daca primiti produse pentru a le comenta.Trebuie sa stiti ca produsele apar in functie de varsta.In prima zi o sa primiti aprox 20$.Contul e gratuit.

Descrierea companiei

work at home

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Locuri de munca part-time la dispozitia voastra  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles