de ani Fără Frică...

Publicat 24 Iun 2008 | Reactualizat 08 Iul 2008 | Expiră 09 Iul 2008

Locuri de munca in Statiuni de Lux din Florida

35 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Criterii de eligibilitate
• engleza vorbita la nivel mediu
• studii medii

Locurile sunt limitate! Inscrieri pana la 10 iulie!

Descrierea jobului

Luxury Resorts angajeaza personal in Florida, in statiuni exclusiviste, pe o perioada de 10 luni, in 3 locatii exotice de pe coasta de Est.

Captiva, Florida
Nume: Sanibel Inn si Sanibel Sunset Beach Resort
Durata: 10 luni - 1 octombrie 2008 - 31 iulie 2009
Pozitia: Food Service Worker*
Salariu: $3.77
Tips: DA
Numar de ore/saptamana: 40
Posibilitate overtime: DA
Cazare asigurata: DA
*Necesara experienta in domeniu.

Boca Raton, Florida
Nume: Boca Raton Resort Club
Durata: 8,5 luni - 1 noiembrie 2008 - 10 iulie 2009
Pozitia: Server*
Salariu: in functie de locatie
Tips: DA

Fort Lauderdale, Florida
Nume: Grand Hotel & Yacht Club
Durata: 7,5 luni - 1 octombrie 2008 - 15 mai 2009
Pozitia: Room attendant
Pozitia: Food and Beverage attendant*
Salariu: room attendant- $8.75/ora; food and beverage attendant - $3.77
Tips: DA
Numar de ore/saptamana: minimum 35

American Experience a fost infiintata in 2002, ca agentie de recrutare de personal din Europa de Est, pentru diferite pozitii sezoniere sau permanente in strainatate.

American Experience este prezenta in Romania in 15 centre: Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara, Oradea, Constanta, Targu-Mures, Craiova, Bacau, Suceava, Alba Iulia, Miercurea-Ciuc, Baia Mare, Brasov, Arad precum si in Republica Moldova prin biroul din Chisinau si este in continua extindere.

Expirat
Locuri de munca in Statiuni de Lux din Florida  -  American Experience

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles