Publicat 05 Mar 2019 | Reactualizat 19 Mar 2019 | Expiră 04 Apr 2019

Locuri de munca in Germania

20 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Personal calificat, Constructii / Instalatii, Productie, Prelucrarea lemnului / PVC

Candidatul ideal

  • minim scoala profesionala
  • permis de conducere
  • limba germana la nivel conversational
  • experiență pe același post sau un post similar
  • serios si responsabil

Descrierea jobului

Suntem o agentie de recrutare din Ingolstadt (Germania) si cautam pt clientii nostrii din Ingolstadt si imprejurimi Electricieni, Motostivuitori,Instalatori Apa si Gas.
Se necesita obligatoriu cunostinte la nivel conversational a limbii germane.

Oferim cazare si masina pt a va deplasa la locul de munca.

Agentia AvJS Personal auf Zeit GmbH este o Companie de recrutare a fortei de munca, cu sediul principal in Ingolstadt.
Compania dateaza din anul 1984, avand sedii in mai multe orase din Germania.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana sau germana pe adresa de email: Cristina.Delapetra@avjs.de
sau poti obtine informatii la nr de tel: +498419518538.

Locuri de munca in Germania  -  AvJS Personal auf Zeit GmbH