Publicat 05 Ian 2018 | Expiră 04 Feb 2018

Locuri de munca Culegerea Narcise

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleza
  • Peste 1 luna experiență în muncă

Candidatul ideal

Daca sunteti pasionat de munca in aer liber, sunteti muncitor si determinat sa castigati o suma de bani consistenta raportata la nivelul de munca depus dumneavoastra sunteti persoana care o cautam.
​Aplicantii trebuie sa vorbeasca cel putin un nivel minim de engleza si sa detina un buletin sau pasaport (preferabil).
Experienta este dorita dar nu este esentiala pentru rolul oferit.

Descrierea jobului

​EVO Services caută muncitori pentru sezonul de Narcise 2018.
Munca consta in adunarea de narcise. Sezonul începe in luna Februarie si poate dura pana la 2 luni.
Trebuie sa cunoașteți limba engleza la un nivel minim/mediu.
Plata se face la bucata – începe de la £7.50 dar culegătorii cu experiența pot câștiga pana la £15 pe ora.
Cazarea este asigurata si costa £44.80 pe săptămâna.
Se lucrează pana la 6 zile pe săptămâna.
Daca va doriți un loc de munca bine plătit contactați imediat biroul nostru din Boston U.K.
-07424123178 (pentru Romana si Engleza)
-0779977360 ( pentru Rusa si Bulgara)
Nu ratați ocazia de a câștiga un salariu atractiv!
www.evorecruitment.co.uk

Suntem o agentie de recrutari localizata in Marea Britanie. Noi ne ocupam in mare parte de locurile de munca cu profil agricultural dar exista posibilitatea de a va putea oferii un loc de munca in fabrica. Suntem pe piata de mai mult de 10 ani si va putem oferi rapid si efficient un loc de muinca potrivit pentru dumneavoastra.

Locuri de munca Culegerea Narcise  -  EVO services