Publicat 17 Iul 2017 | Expiră 16 Aug 2017

Locuri de muncă în agricultură în străinătate (full time)

5 posturi

Candidatul ideal

Responsabilități:
- manipularea mașinilor de condiționat cereale;
- efectuarea lucrărilor specifice fermei agricole (încărcat/rescărcat remorci, mutat saci, cosit, etc.);
- îndeplinirea sarcinilor date de șeful de fermă.

Descrierea jobului

Se cere:
- Seriozitate;
- Dorință de muncă;
- Limba engleză / germană (constituie avantaj);
- Permis de conducere.

Se oferă:
- Contract de muncă;
- Salariu motivant;
- Transport;
- Cazare;

Societatea este o companie internațională ce își desfășoară activitatea în domeniul agricol.

Locuri de muncă în agricultură în străinătate (full time)  -  Inter-Bio-Trade GmbH