Livratori tazz by Emag

Oraș de lucru
Nivel carieră
Studii
Salariu 2500 - 6500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, bine organizata, rezistenta la stres;
- Minim 16 ani;
- Sa dispuna de mijloc de deplasare propriu (autoturism, motocicleta, scuter, trotineta, bicicleta);
-Experienta nu este obligatorie.

Descrierea jobului

OFERIM:
- Plata pe km in functie de rulajul dumneavoastra.
- Venituri competitive, variabile in functie de numarul de ore lucrate/comenzi efectuate
- Bonusuri saptamanele, care variaza in functie de performante
- Training si Asistenta 7 zile din 7
- Program dinamic.
- Contract de munca in functie de necesitatile dvs.
- Ne dorim o relatie transparenta si de lunga durata cu colaboratorii nostri.

Societate comerciala partener Tazz by Emag cautam colaboratori pentru delivery cu program full time sau part time, cu mijloc de deplasare propriu (autoturism, motocicleta, scuter, trotineta electrica, bicicleta). Companie in crestere, partener TAZZ By Emag. Depunem toate diligentele sa dezvoltam propria flota de delivery dar si de taxi si sa fim competitivi intr-o piata cu o dinamica in permanenta schimbare.
Pentru interviu ne puteti contacta la tel :
CONTACT TELEFONIC : 0752.826.094
PERSOANA DE CONTACT : MARIUS
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 27 mai 2022