Livratori Glovo - Mamaia si Navodari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu 2500 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Nu este necesara experienta in domeniu food delivery si ai posibilitatea de angajare imediata.
Garantăm contract de muncă, program de lucru foarte flexibil (part-time sau full-time), contract individual de munca, salariu foarte avantajos, bonusuri pentru performantele tale saptamanale si bonusuri avantajoase în funcție de conditiile meteo si perioadele cu volum mare de comenzi.

Descrierea jobului

Partener serios GLOVO – angajeaza livratori in orasul Navodari si Mamaia. Salariu foarte avantajos, cuprins intre 2500LEI – 8000LEI.

Descrierea companiei

Livrare mâncare de la o gama variată de restaurante locale.

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos