Livratori - Curieri TAZZ / BOLT Food

Oraș de lucru
Studii
Salariu 1500 - 9000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajatul ideal? Hmmmm, sa spunem ca ar trebui sa fie o persoana harnica, cu simtul orientarii bine dezvoltat si dornica sa faca bani, multi bani + sa detina mijloc de deplasare propriu !

Descrierea jobului

- Viitorii nostri colegi trebuie sa fie persoane serioase si asumate, si noi promitem o experienta faina, intr-o comunitate extrem de solidara si foarte galagioasa :D
- Geanta delivery si alte accesorii din partea firmei
- Asistenta si training fizic si prin telefon (daca este nevoie), ori de cate ori este nevoie
- Comision fix de inceput, renegociabil dupa primul interval lucrat, in functie de rulajul fiecarui curier in parte
- Prime si bonusuri consistente (da, organizam chiar si concursuri interne pe flota !)
- Carte de munca part time sau full time, dar am fi bucurosi sa colaboram si cu SRL sau PFA
- Pentru alte detalii sau informatii suplimentare, dupa ce ne trimiteti CV-ul, va va contacta un coleg in cel mai scurt timp !

Descrierea companiei

Cea mai tare flota din istorie !
Publicat 28 oct. 2021 Reactualizat 25 nov. 2021 Expiră 27 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos