LIVRATOR

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Livrator
Spirit sociabil si deschis pentru a invata;
Dornic de a avea rezultate;
Orientat catre client;
Mijloc de transport propriu. Avem posibilitate de livrare si pe scuterul sau bicicleta electrica ale firmei.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor și livrarea lor către clienți, în condiții optime la standardele de calitate Speed Pizza. Si pentru ca suntem o echipa, vei fi alaturi de colegii tai si in alte activitati administrative (ex: activitati de curatenie, formare cutii pizza, etc).
Încasarea banilor pentru comenzile plătite la livrare;

Speed Pizza detine un lant de 5 pizzerii cu vanzare directa si livrare la domiciliu in toate sectoarele din Bucuresti. Produsele noastre respecta cu strictete retete italiene in procesul de fabricare a pizzei si a pastelor.
Publicat 1 aug. 2022 Reactualizat 8 aug. 2022 Expiră 31 aug. 2022