Livrator

Iedavoz S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu 2000 - 6500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Zero sapte sapte unu doi zerodoi treipatru trei

Descrierea jobului

Ne marim echipa! Angajam livratori BRINGO pentru livrari BRINGO În Iași!
Comenzile sunt pregătite de cineva în magazin iar dvs trebuie doar sa le livrați. Acestea constau atât în produse alimentare cât și farmacii, florarii, etc. În medie 8-12+ comenzi pe zi în funcție de performanta fiecăruia.

Cerinte:
-permis cat. B
-masina personala
-telefon cu Android
-seriozitate și bun simt

Ce oferim:
-training din partea firmei oricât este necesar
-program flexibil în funcție de disponibilitatea fiecăruia
-contract de munca
-bonusuri de recomandare (200 lei pentru fiecare persoana recomandata)
-DISCOUNT CARBURANT, REPARATII MASINA

Experienta nu este necesara!
Cautam și colaboratori cu PFA/SRL/II condiții AVANTAJOASE
Publicat 14 apr. 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 14 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos