de ani Fără Frică...

Publicat 12 Mai 2019 | Expiră 22 Mai 2019

Livrator pizza cu masina personala

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam livrator pizza cu masina personala, cu posibilitatea de a lucra pe masina firmei dupa 2 luni.
Punct de lucru: Drumul Taberei.
Experienta in domeniu reprezinta un plus in vederea angajarii.
Mediu placut si atractiv. Conditii foarte bune.
Tichete de masa
Bonusuri
Decont Combustibil
Numar joburi disponibile: 2

Descrierea jobului

Livrare produse alimentare (pizza) cu masina personala, cu posibilitatea de a lucra pe masina firmei dupa 2 luni.
Bonusuri

Pasiunea pentru gastronomia italiana si retetele autentice au dat un nou sens placerii de a lua masa in confortul propriului camin sau la birou. Folosind numai ingrediente care au cel mai ridicat standard de calitate si prospetime, va oferim delicii italiene direct la tine acasa. Savoarea compozitiei, accentuata de blatul pregatit dupa o reteta bine aleasa, va pune impresia ta despre pizza intr-o noua lumina, in timp ce pastele italiene se fac remarcate datorita sosurilor traditionale. Atat de simplu, atat de gustos: "Le Ricette Tradizionali di Qualita"!

Expirat
Livrator pizza cu masina personala  -  Pc Assistance S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles