Publicat 10 Iun 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 10 Iul 2021

Livrator masina personala/scuterul companiei

5 posturi

Candidatul ideal

- Permis de conducere B
- Masina personala in caz ca optati pentru pentru postul de "livrator masina personala"

Descrierea jobului

Poți alege între locațiile noastre din Pipera, Drumul Taberei sau Veranda Mall.

Iti propunem un loc de munca stabil cu :

- Program full-time - 8h+/zi (orele suplimentare fiind platite)
- Program part time - 4 - 6 ore/zi
- Tarif: 10 lei/ora + 2 lei/comanda

- Zona de livrare limitata ;

- poti livra mai multe comenzi pe ora intr-o zona pe care o cunosti foarte bine;

- Bonus de weekend - 5%

SAU

Livrator masina personala

- Program full-time 8h+/zi
- Program part-time 4 - 6h/zi
- Tarif: 10 lei/ora + 4 lei/comanda
- o masa calda in tura

Te vrem cat mai mult timp in echipa noastra si oferim bonusuri de vechime dupa primele 6 luni - 100 lei, care creste in concordanta cu vechimea acumulata, pana la 200 lei in primii 2 ani.

Suna acum la 0371785293 pentru a programa o discutie cu noi sau aplica si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

Dodo Pizza este o companie neobișnuită. În doar 10 ani am deschis peste 680 de pizzerii în 14 țări, inclusiv în SUA, Marea Britanie, China și Nigeria. Despre noi scriu New York Times și Washington Post, Microsoft filmează reportaje, cifrele noastre continuă să uimească analiștii financiari și fondurile de investiții iar concurenții nu înțeleg cum le reușim.

Dodo Pizza România este prima master-franciză a rețelei. În 2014 am deschis primul restaurant în Brașov, unde doi ani am testat și adaptat modelul la piața locală. În aceasta perioadă am acumulat experiență și am început expansiunea pe piața din București. În prezent avem 8 restaurante - 6 în București și 2 în Brașov. Scopul nostru este sa atingem 1 000 000 de Clienți fericiți în fiecare lună!

Livrator masina personala/scuterul companiei  -  DODO PIZZA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles