Publicat 08 Sep 2016 | Reactualizat 06 Oct 2016 | Expiră 10 Oct 2016

Livrator mancare scuter / masina

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi noi, cu atitudine pozitiva, spirit de echipa si dorinta de a invata.

Descrierea jobului

Oferim un job placut, dinamic si stabil, cu posibilitatea unui program flexibil, contract de munca, salariu fix si bonusuri.
Trebuie sa ai carnet de conducere (B) de cel putin un an.
Cu 4 puncte de lucru in Bucuresti, iti putem oferi un loc de munca aproape de casa. Iar daca nu ai experienta dar vrei sa te pregatesti, nu este nici o problema, te invatam noi.
Se ofera echipament.
Salariul oferit: 1800 ron

Pt detalii sunati la 0726 555 686

Expirat
Livrator mancare scuter / masina  -  Restaurant Gargantua

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles