Livrator Glovo, Foodpanda sau Bringo

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2500 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este persoana ce iubeste programul extrem de flexibil, salariul atractiv si libertatea pe care ti-o ofera acest tip de job.

Descrierea jobului

Dupa ce alageti compania care va atrage cel mai mult din cele trei disponibile, vorbim la sediul firmei despre detaliile mai amanuntite ce tin de fiecare job in parte. Singura conditie este sa aveti un mijloc de transport propriu si un telefon functional cu Android sau IOS. Plata se face in fiecare saptamana sau o data la doua saptamani, dupa caz.

Smart Total Delivery este firma ce ajuta persoane majore de orice varsta sa castige un salariu extrem de atractiv, fiind livrator la Bringo, Glovo sau Foodpanda. Daca respectul, seriozitatea, programul flexibil, si capacitatea de a fi propriul sef, sunt lucruri care te atrag la un job, este foarte posibil sa fim firma ideala pentru tine.

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos