Livrator/Curier TAZZ by eMag

Zmfcompany S.R.L. - 500 poziții
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 1000 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, dinamica, bine orientata in spatiu dar mai ales rezistenta la stres
- Minim 16 ani;
- Carnet categoria B (pt auto, scuter) sau bicicleta
- Sa dispuna de mijloc de deplasare propriu (autoturism, trotineta electrica, scuter). Pentru cine nu dispune de mijloc de deplasare.

Descrierea jobului

- Program flexibil
- Venituri competitive, variabile in functie de disponibilitatea dvs, numarul de comenzi lucrate si/sau ore lucrate
- Contract de munca / colaborare PFA sau SRL. Pentru cine este interesat de PFA sau SRL, le putem infiinta de la zero
- Training si asistenta continua, 24/7
- Plata per cursa, compusa din parte fixa + dinamica
- Bonusuri saptamanele si lunare care variaza in functie de performante
- Concursuri interne pe flota
- Oferim SCUTERE spre inchiriere !

Descrierea companiei

Suntem alături de dvs. în orice situaţie

ZMFCompany joacă un rol important in domeniul livrarilor, cu experienţă profesională. Obiectivul nostru este ca, pe parcursul colaborari cu noi sa oferim training de calitate si asistență ori de cate ori este cazul.

Publicat 22 mai 2022 Reactualizat 19 iun. 2022 Expiră 21 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos