Livrator / Curier TAZZ by Emag

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 1000 - 9000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana proactiva, dinamica, bine orientata in spatiu dar mai ales rezistenta la stres
- Minim 16 ani;
- Carnet categoria B (pt auto, scuter) sau bicicleta
- Sa dispuna de mijloc de deplasare propriu (autoturism, trotineta electrica, scuter). Pentru cine nu dispune de mijloc de deplasare, AVEM SCUTERE PE CARE LE PUTEM INCHIRIA

Descrierea jobului

- Oferim SCUTERE spre inchiriere !
- Plata per cursa, compusa din parte fixa + dinamica
- Venituri competitive, variabile in functie de disponibilitatea dvs, numarul de comenzi lucrate si/sau ore lucrate
- Bonusuri saptamanele si lunare care variaza in functie de performante
- Concursuri interne pe flota
- Program flexibil
- Contract de munca / colaborare PFA sau SRL. Pentru cine este interesat de PFA sau SRL, le putem infiinta de la zero
- Training si asistenta continua, 24/7

Suntem o societate comerciala cu 1 an vechime in business-ul de Food Delivery care se dezvolta de la o luna la alta, datorita eficientei si randamentului bun pe care il are echipa noastra. Oferim transparanta maxima si diverse oportunitati pentru curierii nostri care dau dovada de loialitate si profesionalism. Businessul de Food este practic intr-o continua explozie, lucru care ne-a impins sa optimizam procesele de la o zi la alta. Cel mai mult mizam si ne aplecam catre nevoile si necesitatile colegilor nostri, dovada sta faptul ca am devenit incet, incet o mare familie. Te asteptam alaturi de noi !
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022