Livrator / Curier / Sofer

Oraș de lucru
Salariu 5000 - 12000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

In viziunea mea candidatul ideal ar trebui sa fie:
  • Dornic sa evolueze;
  • Silitor;
  • Corect;
  • Prompt.

Descrierea jobului

Te-ai saturat sa ti se spuna cat sa muncesti sau cand ? Inseamna ca ai gasit ceea ce cauti, acesta este un job flexibil , programul tu ti-l faci.

**Uite ce iti oferim**

• Activarea contului imediat;

• Plata per comanda + kilometru;

• Contract de munca pe 2h/4h sau 8h;

• Se poate lucrat atat full-time cat si part-time;

• Venituri motivante in functie de munca si efortul depus individual;

• Bonusuri in functie de performante;

• Program flexibil in functie de disponibilitatea dumneavoastra;

• Instruire pentru folosirea aplicatiei;

• Suport tehnic 24/7.

Compania noastra Sirius Deliverya SRL este o firma punctuala, care isi respecta angajatii si incearca in permanta sa rezolve eventualele probleme aparute, incercam sa ne cunoastem pe zi ce trece si sa forma o echipa indistructibila , mai multe vei afla cand vei alege sa faci parte din ea.
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos