Livrator / Curier / Sofer TAZZ by EMAG

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Carnet categoria B, nu este necesara experienta de sofat
- Persoana cu spirit organizatoric, bine orientata, dinamica
- Minim 16 ani
- Sa dispuna de mijloc de deplasare propriu (bicicleta normala sau electrica, scuter, trotineta, scuter, auto)

Descrierea jobului

Firma partener oficial Tazz by Emag cautam livratori cu program full time sau part time, cu mijloc de deplasare propriu (autoturism, motocicleta, scuter, trotineta electrica, bicicleta). Pentru interviu ne puteti contacta la tel :

BENEFICII :
-Plata variabila per cursa, in functie de distanta si de intervalul orar
-Comision negociabil in functie de rulajele asumate de curier
-Bonusuri saptamanele si lunare, concursuri interne
-Asistenta si instruire continua
-Program flexibil
-Contract de munca in functie de necesitati

Societate comerciala in plina ascensiune, partener oficial TAZZ By Emag, in curand si partener Bolt Food.
Publicat 24 sept. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos