Livrator/Curier Bringo

Oraș de lucru
Salariu 4000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Aveți nevoie doar de telefon cu sistem de operare android si puteți începe activitatea in mai puțin de 24 de ore;
* Ai o modalitate de transport proprie;
* Permis de conducere categoria B;
* Seriozitate si punctualitate;
* Cazier judiciar curat;
* Ești autonom și îți place să îți faci singur programul;
* Ai un smartphone android cu conexiune la internet;
* Sa fii sociabil, determinat si responsabil.

Descrierea jobului

Bringo este un serviciu de livrare care se adreseaza publicului larg din Bucuresti si din tara,in cadrul aplicatiei livrand produse alimentare si nealimentare find excluse de la transport produse voluminoase (grele) electrocasnice

pe scurt noi suntem cei care facem cumparaturile clientilor asa cum le-ar face dânșii! cu banii firmei,se platesc comenzile din magazinele Carrefour si alte magazine partenere din zona preferata.

exista si lucratori(pickeri) Carrefour care se ocupa de comenzi, dar noi avem datoria de a verifica. Indicat este sa ajutam/facem si noi comenzi pentru eficientizarea comenzilor.

Echipa noastra este in continua crestere prin noi colaborari si angajari cu norma intreaga sau part-time.
Iti oferim toate actele necesare angajarii si suport in permanenta pe toata perioada colaborarii cu noi. Te asteptam!
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos