Publicat 14 Aug 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

Livrator comenzi pentru aplicatia Bringo

4 posturi

Candidatul ideal

Seriozitate, capacitate de a se adapta in echipa,comunicare,un bun organizator al timpului.
Disponibilitatea de a lucra in ture.
Daca esti in cautarea unui loc de munca cu program flexibil te asteptam la Bringo.
Daca esti o persoana harnica sigur vei fi rasplatit pe masura.
Avem o echipa numeroasă cu oameni tineri, energica, dinamica unde vei fi primit cu bratele deschise!

Descrierea jobului

Livrarea produselor se face cu auto firma.
Se livreaza produsele comandate de catre clienti din Carrefour prin intermeduiul aplicatiei Bringo.
Salariul este in functie de cat esti dispus sa muncesti!

Compania noastra are colaborare de 2ani cu aplicatia Bringo.
Compania noastra desfasoara si activitatea de service auto si Rent A Car.

Livrator comenzi pentru aplicatia Bringo  -  TOP MOBILITY SYSTEM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles