Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Limba MAGHIARA - Consultant Relatii Clienti - Magazin Online

1 post

Candidatul ideal

- Limba Maghiara (Vorbit, Citit, Scris) - Obligatoriu
- Orientare catre client: are capacitatea de a intelege nevoile clientului si de a gasi rapid solutii pentru solicitarile acestuia astfel incat clientii sa fie multumiti;
- O persoana organizata, atenta la detalii;
- Abilitati bune de comunicare;
- Persoana energica cu atitudine pozitiva;
- Are initiativa si spontaneitate;
- Persoana responsabila si onesta;
- Persoana care se implică 100% în ceea ce face si care duce lucrurile la bun sfarsit;
- Cunostinte operare calculator;
- Experienta anterioara in domeniul Customer Care/Call center sau in activitati similare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Beneficii:
- Echipa tanara, mediu de lucru placut
- Program de lucru L-V
- Locatie centrala
- Stabilitate. Pozitie pe termen lung
- Contract de munca pe perioada nedeterminata

Responsabilitati:

Comunicarea cu clientii prin telefon si email;
Consilierea clientilor si a potentialilor clienti;
Preluarea comenzilor telefonice;
Gestionarea prompta a solicitarilor, intr-o maniera satisfacatoare pentru clienti;
Participarea activa la imbunatatirea proceselor de lucru.
Procesarea comenzilor in platforma;

Shopper Kingdom srl administreaza o serie de magazine online. Scopul nostru este sa oferim o experienta de cumparare deosebita clientilor nostri atat prin calitatea produselor livrate cat si prin calitatea relatiei dezvoltate cu acestia.

Limba MAGHIARA - Consultant Relatii Clienti - Magazin Online  -  SHOPPER KINGDOM