de ani Fără Frică...

Publicat 05 Aug 2008 | Reactualizat 03 Sep 2008 | Expiră 05 Sep 2008

Librar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Limba engleza la nivel mediu
- Studii superioare terminate sau in curs
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de organizare si planificare
- Atentie la detalii
- Bun comunicator
- Capacitate de lucru in echipa
- Dorinta de a acumula cunostinte noi
- Persoana dinamica, ordonata
- Receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine
- Deschidere catre oameni

Descrierea jobului

-Raspunde pentru:
-nivelul de vinzare al cartilor si manualelor expuse in librarie
-nivelul optim al stocurilor din librarie
-emiterea cererilor de aprovizionare catre depozitul central si alti furnizori
-Indosarierea documentelor primare: facturi, acte de casa, etc.
-Intocmirea diverselor situatii de raportare interna;
-Postul raporteaza directorului de retea de librarii

Descrierea companiei

Oferim
- Mediu de lucru placut
- Posibilitatea de a invata lucruri noi
- Salariu competitiv

Compania
Suntem un distribuitor si un detailist de carte cu peste 15 ani de experienta in cartea de limba engleza si de invatare a limbii engleze. In urma deschiderii unei noi librarii in Bucuresti cautam o persoana pentru a gestiona noua locatie.

Asteptam Curicullum Vitae si scrisoare de intentie pe adresa de e-mail HR@OKIAN.RO sau la fax nr. 0268 547 366 sau la Libraria OKIAN Strada Muresenilor nr.1 Brasov.

Expirat
Librar  -  Okian

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles