de ani Fără Frică...

Publicat 07 Ian 2008 | Expiră 07 Ian 2008

librar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte contabilitate primara
- bune abilitati de comunicare si prezentare;
- orientare catre actiune si rezultate;
- dorinta de a invata si de a face o munca de calitate;
- cunostiinte medii de gestiune si operare PC
- inclinatie catre literatura, arta, design

Descrierea jobului

- Insusirea riguroasa a responsabilitatilor si a procedurilor de lucru;
-promovarea tuturor serviciilor si produselor din librarie;
- Pregatirea si sustinerea lansarii de servicii si produse noi pe piata;
- Identificarea de piete noi si dezvoltarea unor programe de specialitate pentru acestea;
- Determinarea si promovarea de noi modalitati menite sa imbunatateasca serviciile si sa atraga noi clienti;
- Realizarea de oferte catre clienti si prezentarea serviciilor si produselor din librarie;
- aprovizionarea rafturilor cu marfa in functie de stocuri
- participarea la receptia marfii
- efectuarea modificarii de preturi cand este cazul
- verificarea etichetarii corecte a produselor aflate in vanzare
- asigurarea existentei pe raft a tuturor produselor aflate in stoc
- supravegherea produselor aflate in gestiune
- intocmirea actelor de receptie si vanzare pentru marfuri

Salariu de baza;
Tichete de masa;
Training de specialitate

Importator si distribuitor de carti, publicatii si materiale didactice, existent pe piata romaneasca de carte de peste 15 ani

Expirat
librar  -  prior books

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles