de ani Fără Frică...

Publicat 20 Apr 2008 | Reactualizat 19 Mai 2008 | Expiră 21 Mai 2008

LEGAL ADVISER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent studii superioare profil juridic;
• Minim 2 ani experienta juridica in cadrul sistemului bancar (civil, comercial-falimente si reorganizari, penal, contencios-administrativ-fiscal );
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Abilitati dezvoltate de comunicare;
• Foarte bune cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

• Consilier juridic pledant
• Reprezinta bancii in toate litigiile acesteia (civil, comercial-falimente si reorganizari, penal, contencios-administrativ-fiscal )
• Ofera consultanta juridica/opinii legale/solutii in materie de litigii/problematici cu risc de litigiu;
• Efectueaza evaluarea riscurilor in litigiile pe care le gestioneaza, in vederea constituirii de provizioane;

Descrierea companiei

\"CREDIT
CREDIT EUROPE BANK (Romania)S.A. is a part of FIBA - group of companies present in Romania since 1998 with Finans Leasing, Bucharest Mall, Plaza Romania and Gima Superstore. We are an International Bank with 70 branches all over the country.

Expirat
LEGAL ADVISER  -  CREDIT EUROPE BANK

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles