Learning & Development Coordinator, Iasi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul Candidatului:
Experiență în coordonare L&D , experiență în project management și implementare programe de formare, academii, platforme e-learning.
Profil antreprenorial.
Creativ, mereu informat cu ultimele tendințe in invățare și dezvoltare.
Experiență într-un mediu multicultural.
Disponibilitate la deplasări.
Excelente abilități de relaționare și comunicare.
Limba Engleză la nivel avansat (C1).

Constituie Avantaj:
Cunoștințe de limba Franceză.

Descrierea jobului

Coordonatorul L&D Veo este reposabil de coordonarea, administrarea și livrarea activităților și programelor L&D. L&D are rolul dezvoltării academiei de formare Veo și a unui mediu de învățare inovativ, dinamic si experiențial. Acest rol este ideal persoanelor pasionate de dezvoltare, dinamice și cu spirit antreprenorial.

Activități principale:

Identifică nevoile de traning individuale, la nivel de linii de business și strategice la nivel de grup.
Concepe planul anual de formare la nivel de grup.
Auditeaza contentul programelor de training și propune modificări in acord cu nevoile actuale de business.
Propune in permanență noi metode inovative și atractive de training ( e-learning, experiențial, focus group etc).
Realizează campanii de promovare cu scopul de a crește aderarea și interesul in raport cu aceste acțiuni.
Colaborează cu Board-ul si cu CEO in dezvoltarea academiei de leadership la nivel de grup.
Facilitează sesiuni de training, brainstorming in funcție de nevoile managementului.
Realizeaza acțiuni de coaching managerial.

Beneficii financiare:
Salariu avantajos.
Benefit - platforma online pentru beneficii – reduceri magazine, activități sportive, asigurări medicale, vouchere, tichete de masă etc.

Beneficii non-financiare:
Training inițial și periodic, specific activității desfășurate.
Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes.
Oportunitatea de a activa într-o companie internațională, cu sedii în 7 țări.

Alte Beneficii:
Zone de relaxare/repaos atent amenajate în sediu;
Posibilitatea de a participa la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR;
Free coffee and tea.

VEO Worldwide este un furnizor de servicii B2B, cu sediul în Europa, cu 16 ani de activitate. În 2006, când NOZ (liderul European in clearance) a început extinderea în Europa de Est și Africa, VEO s-a îndrăgostit rapid de viziunea și mediul său agil, împingând mereu lucrurile pentru a descoperi mai mult această afacere uimitoare de clearance și economie responsabilă. Prin urmare, am adăugat propria noastră cultură dinamică și mentalitate la tot ceea ce am întâlnit la NOZ. Căutăm în permanență soluții care să ajute proprietarii de afaceri să își valorifice stocurile nevândute (colecții anterioare, produse cu termene de valabilitate scurte, comenzi anulate etc.) și să devină eficiente.

Cu toate acestea menționate, VEO își consolidează brandul bazat pe angajament, transparență, solidaritate, îmbunătățire constantă și competență.

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos