Publicat 10 Mar 2021 | Reactualizat 09 Apr 2021 | Expiră 10 Apr 2021

Lead researcher

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te poți descurca?

  • Experiența anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj - dar nu este esențială
  • Fluență în limba română. Nivel mediu (sau avansat) de limba engleză;
  • Cunoștințe avansate de MS Excel și Google Drive
  • Te simți confortabil să navighezi în online și prin aplicațiile de social media

Descrierea jobului

Prietenii tăi te știu ca persoana care poate găsi orice informație atât offline, cât și din online? Atunci rolul acesta este pentru tine! Profită de această oportunitate și devino o parte esențială în echipa de vânzări Just Eat Takeaway!

Povestea noastră (versiunea pe scurt)
Comanzi cartofi prăjiți împreună cu prietenii tăi sau vrei o salată sănătoasă? Atunci ai nevoie de Takeaway.com. Noi facem legătura între gurmanzi și preparatele lor preferate, pe teritoriul României - de la Brașov la București - și în alte 24 țări.
Cu milioane de comenzi în fiecare săptămână, suntem mândri să fim cel mai mare serviciu online pentru livrare de mâncare din Europa continentală. Un ingredient esențial al dezvoltării noastre a fost să ne menținem clienții fericiți și încercăm în continuare să le îmbunătățim experiența de fiecare dată.

Totul despre rol
Pentru poziția noastră de Lead Researcher, nici o idee nu este prea absurdă sau prea departe pentru a căuta informații despre noi restaurante cu care Just Eat Takeaway ar putea colabora. Devii un adevărat detectiv de restaurante atunci când vine vorba de a descoperi noi oportunități de afaceri pe care colegii tăi din departamentul de Inside Sales le pot prelua.
  • Nu lași nicio cale neexplorată în căutarea de noi restaurante partenere pentru ca, mai apoi, colegii tăi să poată lua cu succes primul contact cu ei și să-i convingă să devină prezenți pe platforma noastră
  • Cauți informații pe paginile web ale restaurantelor, Facebook, platformele de ospitalitate și site-uri similare
  • Verifici listele cu potențiali parteneri furnizate echipei de research
  • Cauți potențiali noi clienți și introduci datele lor în sistemul CRM pentru colegii tăi din echipa de vânzări
  • În funcție de informațiile aflate despre restaurant, îl propui ca și sugestie de colaborare colegilor din echipa ta sau către departament de vânzări
  • Contribui proactiv la sugerarea/găsirea unor noi surse de potențiali clienți
Oferta noastră:
  • Îți oferim un loc unde ideile tale sunt ascultate și unde poți crește și învăța cu adevărat alături de echipa ta
  • O poziție de entry-level cu oportunități de dezvoltare
  • Oportunitatea de face parte dintr-o companie internațională, aflată în permanentă creștere
  • Evenimente ale companiei, precum petrecerea de vară și evenimentul anual de iarnă

As Takeaway.com, we are proud to be one of the world's leading food delivery marketplaces. Ever since we started, way back in 2000, we've focused relentlessly on our purpose: to connect hungry consumers and great restaurants through our platform. Today we are an international group of dedicated, passionate people who are honoured to say: 'We are Takeaway.com'.

Ai aplicat
Expirat
Lead researcher  -  SC HELLOHUNGRY SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles