de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2007 | Reactualizat 07 Dec 2007 | Expiră 08 Dec 2007

LEAD ARTIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in managementul de proiecte si in lucrul cu programul MSProject.
Experienta relevanta intr-un post similar.
Experienta in domeniul jocurilor video.

Descrierea jobului

Lead Artistul este responsabil de planificarea, verificarea si finalizarea taskurilor din departamentul de grafica(cladiri, props, vehicule, personaje).
Este responsabil pentru transformarea fiecarui concept intr-un model final, care indeplineste conditiile necesare pentru a fi introdus intr-un joc.

Pachetul salarial include:

- salariu motivant
- asigurari medicale de stat+private
- bonuri de masa
- bonusuri pe proiect
- bonus de fidelitate
- calatorii in interes de serviciu si vacante in strainatate.

AMC Studio este o companie romaneasca dinamica, specializata in domeniul jocurilor video.

Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut. Dorim sa formam noi specialisti carora le oferim training specializat, excelente posibilitati de dezvoltare profesionala, pachet salarial motivant, sansa de a lucra într-un colectiv tanar şi dinamic.

Pentru informatii referitoare la posturile disponibile, accesati careers.amc.ro sau www.amc.ro

Expirat
LEAD ARTIST  -  AMC Studio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles