Publicat 09 Oct 2019 | Reactualizat 14 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Le Bab Bucuresti isi mareste echipa !

2 posturi

Candidatul ideal

Bucatar:
Esti pasionat de arta culinara? Ai experienta sau doresti sa inveti cum sa prepari delicatesele din meniul nostru alaturi de chefi cu experienta in restaurant cu stele Michelin? Te asteptam in Calea Victoriei 12 A!
Descrierea jobului:
- abilitati culinare/ cunostinte in domeniu
- dorinta de perfectionare
- engleza la nivel conversational
- abilitatea de a munci in echipa
Ce iti oferim:
- siguranta unul loc de munca full-time intr-un mediu de lucru dinamic
- posibilitatea de avansare
- angajare cu forme legale
- salariu intre 500-1000 euro net
Date de contact: 0728908514 – Le Bab; info@lebab.ro; facebook- Le Bab Bucharest; Instagram- Le Bab Bucharest

Descrierea jobului

Ospatar:
Ai ablititati de comunicare si iti doresti sa cunosti oameni noi? Iti place sa faci parte dintr-o echipa tanara si cu viziune? Ai experienta sau esti gata sa inveti cum sa fii un ospatar pe care orice restaurant si l-ar dori in echipa sa? Te asteptam in Calea Victoriei 12 A
Descrierea jobului :
- ablititati de comunicare
- aspect placut
Ce iti oferim :
- siguranta unui loc de munca full-time intr-un mediu de lucru dinamic
- salariu intre 350-450 euro net
- Date de contact: 0728908514 – Le Bab; info@lebab.ro; facebook- Le Bab Bucharest; Instagram- Le Bab Bucharest

Un nou restaurant care isi propune sa aduca bucataria gourmet cu influente orientale aproape de locuitorii Capitalei si-a deschis portile. Le Bab Bucuresti isi invita clientii sa deguste preparate culinare pregatite de un chef cu experienta in restaurante cu stele Michelin, chiar pe Calea VIctoriei 12A.

Le Bab Bucuresti isi mareste echipa !  -  Le Bab

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles