Lant de saloane epilare laser angajeaza!

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati:

- responsabilitate;
- dorinta de a invata;
- seriozitate.

Descrierea jobului

Lant de saloane epilare laser angajeaza persoane pentru epilare definitiva cu laser.
  • Formare la locul de munca - nu este necesara experienta sau calificare in domeniu!
  • Salariu foarte avantajos;
  • Program de lucru: 2 zile se lucreaza, 2 zile libere;
  • Studii: minim 12 clase;
  • Interviul se va sustine online;
  • Locatie salon: sector 3 Bucuresti (zona Unirii).

Epiclinique este un lant de saloane de epilare definitiva cu laser, remodelare corporala si nutritie prezent in mai multe orase din Romania.

Saloanele noastre pun pret pe calitate, profesionalism, satisfactia clientului si rezultate de exceptie
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos