Publicat 02 Nov 2017 | Expiră 02 Dec 2017

Lacatus-sudor

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în muncă

Candidatul ideal

•Dorinta de a invata si de a deveni un maestru al lucrilor si confectiilor metalice.
• Permis de conducere – B
• Capacitate de lucru in echipa.

Beneficii
• Salariu fix + plata orelor suplimentare
• Asigurare medicala

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Asamblarea pieselor conform fisei tehnice;
• Cunostinte de debitare, sudura cu CO2
• Verificarea ca piesele sa fie realizare conform standardelor prin utilizarea instrumentelor de control (metru, raportor, echer, etc.);
• Respectarea instructiunilor conform planului de productie.

Nyos produce grilaje metalice pentru protejarea bunurilor din spatiile comerciale, ele prevenind vandalismul, accesul neautorizat si, bineinteles, accesul prin efractie. De asemenea, grilajele metalice pot fi utilizate si pentru delimitarea spatiilor din halele industriale.

Grilajele Nyos sunt produse in mai multe configuratii si modele - grilaje mobile sau fixe, automatizate sau actionate manual - fiind ideale datorita sigurantei pe care o ofera, dar si aspectului lor estetic deosebit. In plus, orice grilaj metalic marca Nyos (cu exceptia celui lamelar plin) permite o vizibilitate excelenta in interiorul spatiilor comerciale dupa incheierea programului.

Am infiintat compania Dusadoor in luna mai a anului 2006, la Oradea, ca raspuns la cererea crescuta pentru usi de garaj sectionale si usi industriale cu actionare manuala sau automatizata. Obiectul nostru principal de activitate era in acel moment comercializarea si montarea acestor produse.
La scurt timp, insa, ne-am extins domeniul de activitate, integrand in oferta proprie videointerfoane, grilaje metalice, dar mai ales automatizari pentru porti din fier .si lucrari din fiersi fier forjat .

Lacatus-sudor  -  Nyos