Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 23 Feb 2017

Lacatusi

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-certificat de calificare in domeniu;
-experienta pe platforme de lucru din strainatate;
-corectitudine, seriozitate;
-bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;
-capacitatea de a lucra in echipa;
-limba italiana - nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilități principale :
-realizarea subansamblelor metalice dupa desenul tehnic;
-taierea profilelor metalice cu aparatul de oxi-gaz, autogen;
-imbina, ajusteaza, finiseaza si incadreaza ansambluri metalice respectand schita desenului tehnic;
-foloseste podul rulant/macara cu comanda la sol.

​Oferta de angajare:
- anagajarea se face cu contract de muncă, normă întreagă, pe perioadă determinată;
- activitate în cadrul unei echipe formate din experți în domeniu;
- posibilitatea de evoluție profesională în cadrul organizației.

​SC – Agentie de recrutare si plasare personal, angajeaza  pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalurgica, lacatusi cu experienta in domeniul constructiilor metalice si navale.

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Expirat

Lacatusi  -  POLARA SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă