Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

LACATUSI NAVALI ; SUDORI CO2 ; MECANICI NAVALI ; VOPSITORI

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem doua proiecte in desfășurare in Șantiere Navale din Spania

ANGAJAM cu plecare imediata următoarele categorii de personal:

LACATUSI NAVALI
SUDORI CO2
MECANICI NAVALI
VOPSITORI (la pistol)

Descrierea jobului

Condițiile contractului:

Angajatorul:
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-transportul internațional (cu avionul)
- cazare in apartamente cu toate utilitățile necesare .
-transport de la locuința la locul de munca
-echipament de munca -cursurile de protecția muncii
-asigurări medicale
-toate contribuțiile (pensie, sănătate, asigurări) sunt plătite de către angajator
- salariul asigurat este de 1800€ /NET si urca in funcție de experiența demonstrata pentru postul la care ați aplicat si in funcție de orele muncite
Salariul se plătește de doua ori pe luna printr-un avans si lichidare

Va mulțumim pentru interesul acordat

Descrierea companiei

SUBCONTRACTOR IN DOMENIUL NAVAL.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

LACATUSI NAVALI ; SUDORI CO2 ; MECANICI NAVALI ; VOPSITORI  -  TC Alsan Limite

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles