Publicat 11 Ian 2018 | Expiră 11 Feb 2018

LACATUS

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii medii,liceul industrial,scoala profesionala profil tehnic ,curs de calificare profil mecanic sau electro mecanic(studii sup constituie un avantaj);
- Cunostinte aprofundate de mecanica;
- Abilitati de comunicare, spirit de echipa, orientare catre client, disponibilitate la program prelungit;
- Job de lunga durata in cadrul companiei;
- Experienta anterioara in lucrari de instalatii;
- permis cat . B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-abilitati practice de a folosi scule manuale si electrice
- aptitudini de mecanica
- respectarea programului de lucru stabilit de seful de echipa;
- executarea lucrarilor de calitate;
- respectarea regulilor de securitate si protectia muncii;
- posibilitate de a lucra ore suplimentare;
- deplasari in tara;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- dreptul la concediu medical si de odihna;
- salariu motivant + diurna deplasare;
- cazare, transport asigurat.

Firma de instalatii care are ca obiect de activitate executarea de lucrari de montaj instalatii PSI de stins cu apa angajam:
- lacatusi sudori si muncitori necalificati pentru santierele din toata tara.
Asiguram cazare , transport , diurne deplasari.
Pentru orice informatie nu ezitati sa ne contactati la tel : 0238/717157 sau e mail : office@eurosting.ro

Expirat
LACATUS  -  SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL